МИТНИЙ КОНТРОЛЬ В ЄС: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Торгово-промислова палата України запрошує взяти учать у тренінгу “Митний контроль в ЄС: практичні аспекти для експортерів”

Цілі і результати тренінгу:

Учасники отримують знання про принципи та особливості інформаційної системи для аналізу статистичних даних про рух товарів в межах Європейського Союзу та системи митного контролю в ЄС, основи системи аналізу ризиків митними адміністраціями країн ЄС, особливості заповнення загальної декларації прибуття.

Зміст тренінгу: інформаційна система для аналізу статистичних даних про рух товарів в межах Європейського Союзу; складові системи митного контролю в країнах ЄС; спільна система управління митними ризиками в ЄС; Конвенція про процедуру спільного транзиту; загальна декларація прибуття – важливий крок до спрощення митних процедур  та приєднання до процедури спільного транзиту.

Для кого цей тренінг? Для приватних підприємців, які виходять зі своєю продукцію на ринки ЄС; для фахівців зовнішньоекономічних відділів та департаментів компаній; для представників малого та середнього бізнесу, які планують розширювати  ринки збути своєї продукції.

РЕЄСТРАЦІЯ

Які практичні навички я отримаю: здатність до аналізу митного законодавства ЄС; здатність до аналізу можливих ризиків при експорті продукції до ЄС; навички щодо аналізу даних, що вносяться до загальної декларації прибуття з метою мінімізації ймовірності виникнення ризиків при проходженні митного контролю.

Вартість участі 480грн. (вкл.ПДВ), реєстрація до 05.04 – 360 грн. (вкл.ПДВ)

Тренінг проводить Ковальова Марія: 10 років досвіду роботи на посадах аналітика з дослідження ринків та фахівця з митного оформлення вантажів, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету, гарант освітньо-професійної програми «Митна та біржова справа».

Контакти для довідок: Забашта Валерія (моб. +380503664997, email: zva-zed@ucci.org.ua)