Студенти та аспіранти хімічного факультету під керівництвом А. Аніщенка та С. Коптєвої 18 червня побували на екскурсії у відділі дослідження матеріалів, речовин і виробів Донецького НДЕКЦ МВС України.
Екскурсанти мали можливість ознайомитися з задачами та принципами роботи відділу, з його сучасним обладнанням та перспетивами розвитку. Серед співробітників, що зустрічали екскурсію, було дуже приємно побачити випускницю хімічного факультету Юлію Галаган.
Зустріч вдалася дуже змістовною та цікавою. Здобувачі освіти щиро вдячні відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Донецького НДЕКЦ МВС України за яскраві враження та огляд ще одного напрямку кар’єрного росту.







