ПОДІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ В ІМ’Я НАУКИ ТА РОЗВИТКУ

10 листопада 2022 року до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в урочистій обстановці вручив дипломи стипендіатів ВРУ (за 2021 р.) та лауреатів премії ВРУ (за 2020 р.) найталановитішим молодим вченим із різних куточків України. Роман Стефанчук зазначив, що уряд активно працює над всебічною підтримкою наукових досліджень молодих вчених та збільшенням розміру стипендій та премій. Також зазначив, що кількість премій та стипендій вже збільшено із 30 до 50 на рік.

Хімічний факультет ДНУ на цьому урочистому заході представив Віталій ПАЛЬЧИКОВ – докт. хім. наук, директор НДІ хімії та геології, професор каф. фізичної, органічної та неорганічної хімії за виконання наукової роботи: “Конструювання N,O,S-вмісних гетероциклів із залученням нових каталітичних систем” (постанова ВРУ від 14.07.2021 № 1641-IX).

Віталій отримав диплом стипендіата ВРУ та поспілкувався з проф. кафедри органічної хімії КНУ ім. Т.Г. Шевченка, д.х.н. Олександром Григоренко. Проф. Григоренко також є автором відомого підручника «Сучасні методи органічного синтезу» (Київ, 2021) який наразі активно використовується у навчальному процесі на нашій кафедрі.  

Із проф. кафедри органічної хімії КНУ ім. Т.Г. Шевченка, д.х.н. Олександром Григоренко.