Вітаємо ректора!

The Virtual 2023 Executive Leadership Academy від Університету Каліфорнії, Берклі надав гранти на навчання пʼяти топменеджерам закладів вищої освіти України, серед яких був ректор Дніпровського національного університету Оковитий Сергій Іванович.

Цитата з його сторінки у Facebook:

“Десятки цікавих презентацій, скрини, завдання. Це був дуже корисний обмін досвідом з американськими колегами та опрацювання сучасної динаміки вищої освіти в глобальній мультикультурній парадигмі. Усього навчитися неможливо, але «прокачка» ключових навичок критичного мислення, стратегічного планування, управління ризиками –актуальні як ніколи. Особлива увага приділялася фандрайзингу та боротьбі з академічною недоброчесністю.

Дякую колегам за безцінний інтерактивний навчальний курс, який ґрунтувався на особистому управлінському досвіді всіх лекторів, що в потоці ректорських обовʼязків знайшли час і присвятили його нам”.

Щиро вітаємо Сергія Івановича з дипломом The Virtual 2023 Executive Leadership Academy!https://www.facebook.com/photo/?fbid=7004368782960061&set=a.4287008878029412