Семінар у Обласному еколого-натуралістичному центрі дітей та учнівської молоді

06 грудня 2023 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Педан Ю.Ф.) у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom був проведений обласний семінар-практикум за темою “Дослідницька компетентність здобувачів освіти як фактор творчої самореалізації в позашкільному освітньому просторі”.

Учасниками заходу було більше 50 педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, представники об’єднаних територіальних громад, відповідальні за роботу з творчо обдарованою молоддю з 7 міських та 15 сільських, селищних рад області.

Від хімічного факультету виступила доц. Плясовська К.А., продемонструвала особливості і методи підготовки науково-дослідницької роботи в секції хімії слухачами обласної Природничої школи учнівської молоді. Розповіла про наукові дослідження, які проводяться на кафедрах хімічного факультету ДНУ імені О. Гончара.