Посвята в студенти – 2021

На свято першокурсників – Посвяту в студенти 31 серпня на площі перед Палацом студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара зібралася вся університетська громада. Урочиста клятва студента під стародавній студентський гімн Gaudeamus, символічні хліб-сіль на ознаку наполегливого й цікавого навчання та інші обов’язкові елементи посвяти чекали на цьогорічних майже 2 000 першокурсників.

Загалом, цього року лави студентства ДНУ поповнили майже 2 700 студентів, з них – 1830 бакалаврів (денна і заочна форми навчання) та 799 магістрів (денна і заочна форми навчання). Щасливих юнаків і дівчат привітали з важливою подією й дали мудрі поради ректор ДНУ професор Сергій Оковитий та гості свята. «Студентські роки – це дружба на все життя, кохання, веселе дозвілля, невпинний пошук себе і сміливі плани на майбутнє, які ви будуєте з юнацьким максималізмом, не обмежуючись буденністю, – звернувся до молоді Сергій Іванович. – А ми, викладачі та адміністрація університету, прагнемо допомогти вам стати успішними, визначити саме той профіль в обраній спеціальності, який дозволить максимально реалізувати ваш потенціал, сформувати навколо вас таку академічну атмосферу, яка допоможе розкрити ваші таланти і здібності, зробити все, щоб ви стали впевненими в собі, висококласним і конкурентоспроможними фахівцями та щасливими молодими людьми».

«Як колишній першокурсник, бажаю вам нічого не боятися, вчитися не лише для того, щоб отримати гарні оцінки, а розуміти, що це може бути доброю підмогою для вас, – побажав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Карпенко. – Відкривайте, будьте зухвалими, невгамовними, але поважайте своїх викладачів і деканів, і завжди любіть свій університет». «Ви стали повноправними членами університетської родини. Попереду на вас чекає цікаве насичене життя, сповнене яскравих вражень і незабутніх подій. Але пам’ятайте, що лише від вашої наполегливої праці, зусиль і старань залежатиме, чого ви досягнете в майбутньому, – від імені голови обласної ради і всього депутатського корпусу привітав першокурсників радник голови Дніпропетровської обласної ради Андрій Соколов. – ДНУ ім. О. Гончара – це, без сумніву, альма-матер сотень відомих випускників. Сподіваюсь, що й серед вас сьогодні є ті прізвища, які посядуть гідне місце в переліку тих, ким пишається цей навчальний заклад. А ви, у свою чергу, колись пишатиметеся тим, що здобули освіту саме тут».

Під час урочистостей були нагороджені почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради за підготовку наукових кадрів, активну науково-педагогічну і громадську діяльність та з нагоди 30-річчя Незалежності України співробітники ДНУ: деканеса факультету економіки Тетяна Гринько, деканеса факультету прикладної математики Олена Кісельова, деканеса факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства Ірина Попова, декан історичного факультет Сергій Світленко, доцентка масової та міжнародної комунікації Алла Бахметьєва, завідувачка навчально-методичного відділу Аліна-Олена Дворецька, завідувач кафедри аналітичної хімії Андрій Вішнікін, доцент кафедри географії Віктор Грушка, доцент кафедри теоретичної та комп’ютерної механіки Олександр Комаров, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олександр Дідковський.