У рамках науково-технічного та академічного співробітництва із «Освітньої траєкторії Дніпро» та вчителями загальноосвітніх навчальних закладів доценткою кафедри харчових технологій Юлією Мацук проведено вебінар на актуальну тему «Вплив харчування на красу шкіри».

Загально відомо, що харчування є одним з основних важелів, що гармонізує організм людини із навколишнім середовищем, сприяє здатності організму протидіяти впливу несприятливих зовнішніх чинників.

На вебінарі розглянули комплекс необхідних знань щодо всіх чинників, які позитивно впливають на здоров’я та красу людини, визначили стратегію розробки індивідуальної системи самооздоровлення, підвищення адаптаційних можливостей організму до несприятливих чинників довкілля та сприяння активному, красивому та творчому довголіттю за рахунок правильного харчування.

Юлія Мацук також презентувала спеціальності та освітні програми, розповіла про переваги навчання в університеті, закордонні стажування та розгалужену базу практик, умови для розвитку творчих здібностей студентів.

Обмінюючись позитивними враженнями, учасники вебінару відзначили корисність проведеного заходу та його практичну значущість. Обговорили перспективи майбутніх спільних заходів із залученням учнів.

Створюємо разом найбільш сприятливі та взаємовигідні умови для освітнього та наукового співробітництва