Запрошуємо Вас узяти участь у роботі XXII Всеукраїнської конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії, яка буде проходити на базі хімічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 20-23 травня 2024 р. (м. Дніпро).

Місце проведення конференції – 16-й корпус (хімічний факультет) ДНУ, якщо епідеміологічні умови та ситуація в країні будуть дозволяти, в іншому випадку – дистанційна форма проведення на базі платформи Zoom.

Робоча мова конференції: українська.

У програмі конференції – усні доповіді (до 10 хв.). За матеріалами конференції буде опубліковано збірку тез. При надсиланні заявок просимо вказувати необхідність надання житла (поселення надаємо в гуртожитках ДНУ; у готелях міста – самостійно).

Тези слід надсилати на поштову скриньку конференції

E-mail: matorina_katerina@ukr.net

Організаційний внесок у розмірі 230 грн. (комісію сплачує платник!!!) необхідно надсилати на картку Приватбанку

5168 7450 1473 4047

Маторіна Катерина Вячеславівна

Разом із тезами обов’язково надсилайте скан або фото квитанції про оплату організаційного внеску із зазначенням прізвища платника.

Оргвнесок включає в себе: участь у конференції, отримання інформаційних і робочих матеріалів.

Учасники конференції отримують сертифікат 0,5 ECTS.

Наукова програма

Робота конференції планується в таких секціях:

  • Органічна та фармацевтична хімія.
  • Аналітична хімія.
  • Фізична та неорганічна хімія.
  • Харчова хімія та сучасні харчові технології.
  • Хімія та хімтехнологія високомолеку-лярних та природних сполук.

Вимоги щодо оформлення тез:

Тези доповідей обсягом 3-5 друкованих сторінок формату А4 та реєстраційна картка мають бути подані до Оргкомітету до 24 квітня 2024 року.

Оплата оргвнеску здійснюється до 24 квітня 2024 року.

Тези подаються виключно електронною поштою.

Заголовок тез має складатись з назви доповіді (ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ), прізвищ та ініціалів авторів, повної назви організації, де виконана робота, її адреси. Прізвище доповідача необхідно підкреслити. Текст тез має бути набраний шрифтом Times New Roman розміром 14 пунктів з міжрядковим інтервалом 1,0–1,5 всі поля по 25 мм у редакторі Word 2003.