Кафедра фізичної, органічної та неорганічної хімії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара є випусковою за спеціальностями

Середня освіта (Хімія) та Хімія.

Презентуємо спеціальність Середня освіта (Хімія)!

Випускники спеціальності Середня освіта (Хімія) ДНУ мають змогу працевлаштуватись як:

педагогічні працівники (вчителі хімії; вихователі у літніх оздоровчих таборах; на будь-які посади в системі освіти та посади держслужбовців у органах місцевої влади, що вимагають наявності педагогічної освіти);

хіміки (наукові працівники, інженери або лаборанти виробничих, експертних або науково-дослідних установ та лабораторій, менеджери з продажу хімічної продукції тощо).

     Вчити хімію – це цікаво і захоплююче! Студенти, що навчаються за спеціальністю «Середня освіта (Хімія)» отримують знання з усіх базових розділів хімії для обов’язкових дисциплін, а також засвоюють велику кількість спеціальних курсів за вибором як хімічного так і психолого-педагогічного спрямування.

Наші викладачі та студенти мають величезний досвід спілкування з дітьми та дорослими різних вікових категорій Вони набули його не тільки спілкуючись на навчальних заняттях, а й під час участі у науково-популярних заходах «Техфест», «Дні науки» та на заняттях гуртка «Юний хімік».

Ми активно співпрацюємо зі школярами і в Малій академії наук, і на олімпіадах з хімії і просто в живому спілкуванні під час відвідування шкіл міста і області. Переможці конкурсу-захисту наукових робіт Дніпропетровського відділення хімія і біологія Малої академії наук неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського етапу.

Студенти спеціальності Середня освіта (Хімія) проходять практичну підготовку в школах міста, або за майбутнім місцем працевлаштування на виховних і педагогічних практиках.

Практика у школі – це живе спілкування!

Наші вже працюють!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!!!