Напередодні Дня хіміка

Всіх хіміків – майбутніх та теперішніх (а колишніх хіміків, як відомо, не існує) – вітаємо з прийдешнім професійним святом!

Всім студентам, аспірантам, викладачам та випускникам хімічного факультету від серця бажаємо посуду, що не б’ється, приладів, які не ламаються, самовільних процесів добра, високоймовірної вдачі та високоенергетичних реакцій душі!

Так, війна спустошила факультет – всі заняття проходять онлайн. Але сьогодні до нас завітали учні Дніпровського ліцею 91 та СЗШ № 97 імені П. І. Шкідченко, коридори та лабораторії сповнились дитячими голосами та сміхом.

Школярів зустрічали викладачі хімфаку – в.о. декана Світлана Коптєва, проф. Віктор Варгалюк, доц. Олена Косіцина, Володимир Полонський, проф. Віталій Пальчиков, ас. Катерина Діль, Ірина Гончаренко, а також багато цікавих оповідань та дослідів. Екскурсанти були у захваті! Дехто з них відвідав також DNU-FEST у Ботанічному саду, приєднавшись до багатьох відвідувачів локації кафедр хімічного факультету. Там, окрім видовищних експериментів, відвідувачі могли пригоститися крафтовим морозивом та познайомитись із молекулярною кухнею від кафедри харчових технологій.

У хімічного факультету ДНУ є майбутнє!

https://www.instagram.com/reel/C7Y0sAGN_sY/?igsh=MWJwZ2V1MTN6ZHRueA%3D%3D