РОЗУМНІ ВЧИТЕЛІ ДЛЯ РОЗУМНОЇ КРАЇНИ!

Спеціальність «Середня освіта (Хімія)» отримує місця державного фінансування та відноситься до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави. Це означає, що на контракт можна поступити без ЗНО та НМТ, тільки за мотиваційним листом! Стипендія на цій спеціальності більш ніж на 25 % вища, ніж на інших спеціальностях хімічного факультету. 

Освітня програма (ОП) «Середня освіта (Хімія)» передбачає поглиблену підготовку з хімії та інноваційних методів викладання в ЗСО та коледжах. Для детального ознайомлення з ОП «Середня освіта (Хімія)».

Що ми пропонуємо:

Для людини з дипломом бакалавра за спеціальністью «Середня освіта (Хімія)» відкриті кар’єрні шляхи в галузі освіти і педагогіки в закладах загальної та спеціалізованої, професійної (професійно-технічної), позашкільної, фахової передвищої освіти, міжшкільних ресурсних центрах (міжшкільних навчально-виробничих комбінатах), установах та організаціях у сфері освіти. Випускники можуть працювати вчителями хімії в закладах середньої освіти та викладачами в закладах фахової передвищої освіти.

Забезпечується слуханням дисциплін:

❖ Загальна та неорганічна хімія

❖ Органічна хімія

❖ Психологія

❖ Педагогіка

❖ Основи педагогічної майстерності

❖ Іноземна мова (англійська): хімічна термінологія

❖ Методика викладання хімії в закладах освіти

❖ Кількісні розрахунки в хімії

❖ Сучасні технології викладання хімії

❖ Позакласна та позашкільна робота з хімії

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА – провідні заклади освіти м. Дніпра і області.