Шановні вступники!

Запрошуємо до участі в олімпіаді Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вступників 2022 року з хімії.

Ви маєте унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО, значно поліпшити підготовку та психологічно налаштуватися до цього випробування.

Положення про Олімпіаду

При вступі нараховуються додаткові бали:

Хімічний факультет:

  • 161 Хімічні технології та інженерія;
  • 181 Харчові технології;
  • 102 Хімія;
  • 103 Науки про Землю;
  • 014.06 Середня освіта (хімія);

Олімпіада проводиться у два тури. Перший тур – дистанційний триватиме з 01 лютого 2022 року до 13 березня 2022 року. Учасники дистанційного туру повинні в цей період надіслати електронний лист, до якого має бути прикріплений файл із заповненою анкетою учасника та бланком відповідей на адресу olimp.pk.dnu@ukr.net

Файл повинен мати назву латинськими літерами: “chemistry.doc”. У разі надання недостовірної інформації в анкеті учасника робота розглядатися не буде.

Для тих, хто набрав не менше 75 балів запрошення на другий тур буде надіслано на персональну електронну скриньку.

Другий тур олімпіади проводиться очно за адресою: м. Дніпро, вул. Казакова, 8, бібліотека ДНУ. До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 балів за перший тур.

Графік проведення другого туру по хімії 02 квітня 2022 р. з 14:00

Реєстрація учасників очного туру олімпіади розпочнеться за 30 хвилин до вказаного часу. Для проходження реєстрації учасник повинен мати при собі документ, що посвідчує особу. Результати другого туру Олімпіади та відповіді до завдань можна дізнатися через два дні після його проведенння.

За консультаціями звертатися за адресою: м. Дніпро, пр.Гагаріна, 72, кімн.103, приймальна комісія ДНУ з 09:00 до 15:00 у робочі дні.