31 серпня в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася надихаюча подія – урочиста Посвята у студенти. Спраглі спілкування за кілька років дистанційного навчання першокурсники ДНУ радісно зібралися у Палаці студентів для знайомства з Альма матер.

Щасливих першокурсників у центральному холі урочисто вітали ректор професор Сергій Оковитий, в.о першого проректора Валентина Сіліч-Балгабаєва, проректори, декани, куратори академічних груп, в.о. голови ради студентів Дар’я Шишко.

Серед традиційних університетських ритуалів були вручення представникам нового покоління студентів символічного студентського квитка і залікової книжки. Також гості свята усі разом хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять викладачів і студентів ДНУ, які віддали своє життя за мир і незалежність України. А студенти-першокурсники урочисто поклали квіти до Пам’ятника «Скорботна», що на площі перед Палацом.

Пишаємося усіма студентами ДНУ! Ви – майбутнє нашої держави! Адже це вам будувати нову Україну – високотехнологічну і людиноцентричну. Щиро бажаємо успіхів!

Із вірою в ЗСУ та Перемогу – разом ідемо до мрії!