18.04.2024 на базі хімічного факультету Дніпровського національного університету відбулася онлайн – зустріч з учнями 9-11 класів та вчителями КЗ «Олексіївський ліцей» та «Кетрисанівський ліцей» Кіровоградської області.

В.о. декана Світлана Коптєва розповіла учням про тонкощі вступу до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. А також познайомила зі спеціальностями та освітніми програмами за якими здійснюється підготовка спеціалістів хімічного факультету.

Завідувачка кафедри фізичної, органічної та неорганічної хімії Надія Стець надала інформацію про переваги навчання на кафедрі, проходження педагогічної практики в навчальних закладах освіти з сучасним технічним обладнанням. Вона наголосила, що випускники мають можливість працювати не лише вчителем хімії, але і бути директорами шкіл.

З завершальним словом звернувся гарант освітньої програми «Хімія лікарських речовин»  доктор хімічних наук, професор, Віталій Пальчиков, який розповів про наукові перспективи, що відкриваються перед майбутніми  студентами та аспірантами, які працюють в  хімічних  лабораторіях.

Наприкінці зустрічі ліцеїсти подякували  організаторам за проведений захід та детальну інформацію щодо вступної кампанії хімічного факультету.

Дякуємо керівництву ліцеїв, які приєдналися до зустрічі, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Разом до перемоги та професійного зростання!